Gewiss Overbelastningsvern 63A 2Pol | ELdirekte
Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlevognen.
Forsiden ELEKTROMATERIELL Sikringsmateriell Overspenningsvern Gewiss Overbelastningsvern 63A 2Pol
Dette er et produkt med begrenset tilgjengelighet, som allerede er utsolgt. Vi beklager ulempen og håper du kan finne en erstatning.
Gewiss Overbelastningsvern 63A 2Pol (1612753)
Varenummer:
1612753

Gewiss Overbelastningsvern 63A 2Pol

  • 2-Pol overbelastningsvern
  • 63A
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket.
100% norsk nettbutikk
Beskrivelse

Gewiss Overbelastningsvern 63A 2Pol

Med de kompakte automatsikringene MTC kan du beskytte
2 poler for hver modul.
MT automatsikringer basert på unike og innovative
designløsninger og bruk av kvalitetsmaterialer utmerker
seg på grunn av optimal ytelse, robusthet og langvarige
pålitelighet.
De høyeffektive MTHP automatsikringene - opp til
125A og med en bruddkapasitet på 16kA (EN 60947-2)
- kan brukes både som hovedbryter og som beskyttelse
for automatsikringer på elektriske tavler med høy
kortslutningsstrøm.


ELdirekte er etter Forskrift om elektrisk utstyr §21 pliktig til å informere våre kunder om at salg og markedsføring av elektrisk materiell beregnet på å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg, kun kan installeres av en registrert elektrikervirksomhet.

For mer informasjon viser vi til DSB (Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap) sin veiledning som forklarer hva du som privatperson kan gjøre selv.

ELdirekte yter garanti og reklamasjon på produktene i hht. produsentens garanti samt norsk forbrukerkjøpslov. Vi tar ikke ansvar for feil installasjon eller produkter som ikke er installert etter forskriftene.

Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil, endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel. http://ELdirekte.no forbeholder seg rett til leveringsnekt på samtlige varer med bakgrunn i feil ved annonsering, prissvingninger og lagersituasjon.