ThorgeOn Nærkontakt Sensor | ELdirekte
Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlevognen. Se handlevognen her
Du er her Forsiden ELEKTROMATERIELL Bevegelsessensor ThorgeOn Nærkontakt Sensor

ThorgeOn Nærkontakt Sensor (4751029891372)
Varenummer:
4751029891372
EAN:
4751029891372

ThorgeOn Nærkontakt Sensor

  • Detekterer bevegelse på 5-6cm avstand
  • Tåler temperatur fra -20 til +40 grader.
  • Maks 500W tilkobling
inkl. mva
399,-
5+ på lager (sendes normalt samme dag)
Frakt fra 49,-
100% norsk nettbutikk
Beskrivelse

ThorgeOn Nærkontakt Sensor


Denne sensoren ble designet for å slå av og på lys.
Eksempler på bruk: Installasjon ved siden av speilet eller i skapet. Slå på belysningen med en håndbevegelse foran sensoren.

Tekniske spesifikasjoner:
  • Materiale: PC hvit UV-bestandig
  • Spenning: 110-240 volt
  • Frekvens: 50 Hz
  • Maksimal belastning: 500W (220-240V / AC) for glødelamper
  • 200W (220-240V / AC) for energisparende lamper og LED

Dimensjoner:
  • Sensorens installasjonsdiameter: ca. 12 mm
  • Lengde på kabelen til sensoren: ca. 2000 mm


ELdirekte er etter Forskrift om elektrisk utstyr §21 pliktig til å informere våre kunder om at salg og markedsføring av elektrisk materiell beregnet på å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg, kun kan installeres av en registrert elektrikervirksomhet.

DSB (Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap) har laget en veiledning som forklarer hva du som privatperson kan gjøre selv.

ELdirekte yter garanti og reklamasjon på produktene i hht. produsentens garanti samt norsk forbrukerkjøpslov. Vi tar ikke ansvar for feil installasjon eller produkter som ikke er installert etter forskriftene.

Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil, endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel. ELdirekte.no forbeholder seg rett til leveringsnekt på samtlige varer med bakgrunn i feil ved annonsering, prissvingninger og lagersituasjon.