NEXA
Dør- og vindussensor MEST-1701
- Dør og vindussensor til innendørs bruk
- Sender et signal når magnetkontakten brytes
- Kompatibel med alle Nexa "selv-lærte" mottakere inkludert Nexa trådløs ringeklokke
inkl. mva
127,20
ekskl. mva
5+ på lager
Lokalt lager
(sendes normalt samme dag)
Frakt fra
29,-
100% norsk nettbutikk
Beskrivelse
Tekniske detaljer
NEXA Dør- og vindussensor MEST-1701 433Mhz
Dør og vindussensor til innendørs bruk, sender signal på lik linje med en fjernkontroll når magnetkontakten blir brutt og sender nytt signal når kontakten blir aktiv igjen.
Kompatibel med alle Nexa "selv-lærte" mottakere inkludert Nexa trådløs ringeklokke.
Ikke kompatibel med dimmer-mottakere.
Timer funksjon |
0/1/5/10 min |
Strømkilde |
Batteri 1x CR1632 (inkludert) |
Frekvensområde |
433.92 MHz |
Funksjoner |
LED-indikator |
Maks. Driftstemperatur |
50 °C |
Min. driftstemperatur |
0 °C |
Maks. rekkevidde innendørs |
30 m |
Miljø |
Innendørs |
Overføringsteknologi |
Trådløs |
Produkttype |
Dør- og vindusensor |
Sensortype |
Dør og vindu |
ELdirekte er etter Forskrift om elektrisk utstyr §13 pliktig til å informere våre kunder om at salg og markedsføring av elektrisk materiell beregnet på å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg, kun kan installeres av en registrert elektrikervirksomhet.
DSB (Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap) har laget en veiledning som forklarer hva du som privatperson kan gjøre selv.
ELdirekte yter garanti og reklamasjon på produktene i hht. produsentens garanti samt norsk forbrukerkjøpslov. Vi tar ikke ansvar for feil installasjon eller produkter som ikke er installert etter forskriftene.
Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel.