HellermannTyton
Krympestrømpe HIS-A-12,0/4,0mm 5m klar
- Krympeslange belagt med lim innvendig
- Innsiden smelter når slangen varmes opp, og trenger inn i sprekker osv
- Limet danner forsegling mot fukt når slangen er avkjølt
inkl. mva
559,20
ekskl. mva
Lagerstatus:
Ingen på lager for øyeblikket.
Frakt fra
29,-
100% norsk nettbutikk
Hellermanntyton Krympestrømpe HIS-A-12,0/4,0mm 5m klar M/LIM
ELdirekte er etter Forskrift om elektrisk utstyr §13 pliktig til å informere våre kunder om at salg og markedsføring av elektrisk materiell beregnet på å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg, kun kan installeres av en registrert elektrikervirksomhet.
DSB (Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap) har laget en veiledning som forklarer hva du som privatperson kan gjøre selv.
ELdirekte yter garanti og reklamasjon på produktene i hht. produsentens garanti samt norsk forbrukerkjøpslov. Vi tar ikke ansvar for feil installasjon eller produkter som ikke er installert etter forskriftene.
Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel.