Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlevognen. Se handlevognen her
Du er her Forsiden ELEKTROMATERIELL Stikkontakt Stikkontakt, nedfellbar EVOLINE BackFlip rustfritt stål - 2x

EVOLINE BackFlip rustfritt stål - 2x stikk 1x USB-C lader (1504384)
EVOLINE BackFlip rustfritt stål - 2x stikk 1x USB-C lader (1504384)
EVOLINE BackFlip rustfritt stål - 2x stikk 1x USB-C lader (1504384)
EVOLINE BackFlip rustfritt stål - 2x stikk 1x USB-C lader (1504384)
Nyhet!
Varenummer:
1504384
EAN:
4044657035349

EVOLINE BackFlip rustfritt stål - 2x stikk 1x USB-C lader

  • 2xSchuko + USB-C lader
  • For bruk i benkeplate med tykkelse: 10-40mm
inkl. mva
1 999,-
1 599,20  ekskl. mva
4 stk på lager (sendes normalt samme dag)
Gratis frakt!
100% norsk nettbutikk
Beskrivelse

EVoline BackFlip rustfritt stål - 2x stikk 1x USB-C lader





Evoline Backflip bygger kun 53mm. Dette gjør at den er meget enkel å plassere, også over lave skuffemoduler. 
Måten den er utformet på gjør den helt minimalt utsatt for evt. vannskader. Backflip blir levert med 2 strømuttak og ett uttak for USB-C lading.
  • Tilførselkabel: 2,5m med plugg (ikke påmontert)
  • Tykkelse på benkeplate: 10-40mm
  • Utsparingsmål: 215 x 88mm
  • Ytre mål: 225 x 105mm

ELdirekte er etter Forskrift om elektrisk utstyr §21 pliktig til å informere våre kunder om at salg og markedsføring av elektrisk materiell beregnet på å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg, kun kan installeres av en registrert elektrikervirksomhet.

DSB (Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap) har laget en veiledning som forklarer hva du som privatperson kan gjøre selv.

ELdirekte yter garanti og reklamasjon på produktene i hht. produsentens garanti samt norsk forbrukerkjøpslov. Vi tar ikke ansvar for feil installasjon eller produkter som ikke er installert etter forskriftene.

Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil, endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel. ELdirekte.no forbeholder seg rett til leveringsnekt på samtlige varer med bakgrunn i feil ved annonsering, prissvingninger og lagersituasjon.