Eaton Lastbryter 40A 4-pol IS-40/4 | ELdirekte
Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlevognen.
Forsiden ELEKTROMATERIELL Sikringsmateriell Lastbryter Eaton Lastbryter 40A 4-pol IS-40/4
Eaton Lastbryter 40A 4-pol IS-40/4 (1460825)
Varenummer:
1460825
EAN:
4015082762735

Eaton Lastbryter 40A 4-pol IS-40/4

inkl. mva
649,-
1 stk på lager (sendes normalt samme dag)
Frakt fra 69,-
100% norsk nettbutikk
Beskrivelse

EATON Lastbryter 40A 4-pol IS-40/4

IS-40/4 Samme samleskinne som for elementautomat - PLSM. Rammeklemme for 1,5-50mm² Cu. Tiltrekkingsmoment 5Nm. 230/400.

ELdirekte er etter Forskrift om elektrisk utstyr §21 pliktig til å informere våre kunder om at salg og markedsføring av elektrisk materiell beregnet på å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg, kun kan installeres av en registrert elektrikervirksomhet.

For mer informasjon viser vi til DSB (Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap) sin veiledning som forklarer hva du som privatperson kan gjøre selv.

ELdirekte yter garanti og reklamasjon på produktene i hht. produsentens garanti samt norsk forbrukerkjøpslov. Vi tar ikke ansvar for feil installasjon eller produkter som ikke er installert etter forskriftene.

Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil, endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel. http://ELdirekte.no forbeholder seg rett til leveringsnekt på samtlige varer med bakgrunn i feil ved annonsering, prissvingninger og lagersituasjon.