Produktet er ikke lenger i vårt sortiment. Ta kontakt om du trenger hjelp til å finne et erstatningsprodukt. |
ConBee
II ZigBee USB Stick
- Støtter flere operativsystemer
- Støtter blant annet Ikea Trådfri
- Enkel installasjon
Beskrivelse
Produktanmeldelser
ConBee II ZigBee USB Stick
Den nye «ConBee II» ZigBee USB sticken har forbedret signal med lengre radio rekkevidde og ny mikrochip. Utvid smarthuset ditt til å også kontrollere Zigbee produkter. Med denne kan du for eksempel kontrollere Ikea Trådfri og Philips Hue pærer uten HUB. Sjekk først om ditt styringssystem har støtte for dette.
Beskrivelse
-
Frekvens: 2.4 GHz
-
Tilkoblinger: USB
-
IP20
-
Støttende operasivsystemer: Windows 7/10, Ubuntu, Raspbian 60 x 18 x 9 mm
-
Kommunikasjonssystem: ZigBee
ELdirekte er etter Forskrift om elektrisk utstyr §21 pliktig til å informere våre kunder om at salg og markedsføring av elektrisk materiell beregnet på å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg, kun kan installeres av en registrert elektrikervirksomhet.
DSB (Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap) har laget en veiledning som forklarer hva du som privatperson kan gjøre selv.
ELdirekte yter garanti og reklamasjon på produktene i hht. produsentens garanti samt norsk forbrukerkjøpslov. Vi tar ikke ansvar for feil installasjon eller produkter som ikke er installert etter forskriftene.
Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil, endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel. ELdirekte.no forbeholder seg rett til leveringsnekt på samtlige varer med bakgrunn i feil ved annonsering, prissvingninger og lagersituasjon.